FOTO Sorana Cârstea i-a uimit pe nemţi. Cum s-a îmbrăcat cea mai sexy jucătoare din WTA la o petrecere în Nurnberg

0

Sorana Cârstea este socotită în acest moment una dintre cele mai frumoase jucătoare din circuitul WTA şi din acest motiv toţi ochii sunt pe ea.

Sorana Cîrstea s-a calificat ieri  în sferturile de finală ale turneului WTA de la Nurnberg, după ce a învins-o cu scorul de 6-0, 6-7, 6-3 pe americanca Varvara Lepcenko.

Românca s-a impus în două ore şi 22 de minute. Următoarea adversară a Soranei va fi învingătoarea meciului dintre Wickmayer şi Putintseva.

Seara, Sorana Cârstea a participat la petrecerea jucătoarelor, acolo unde a surprins asistenţa printr-o ţinută deloc sexy, dar interesantă. Deşi nemţii se aşteptau la altceva, Sorana i-a surprins plăcut în alt mod şi a cules aprecierile celor prezenţi.