VIDEO Cristina Neagu şi-a pus mâinile în cap! România a încasat cel mai stupid gol al zilei în meciul cu Rusia

0

România a fost învinsă clar de Rusia, în semifinalele Campionatului European, scor 28-22 şi va juca pentru medalia de bronz.

Fetele noastre au ţinut pasul cu rusoaicele doar în prima repriză, după pauză tabela înclinându-se în favoarea echipei lui Trefilov.

România a simţit din plin absenţa Cristinei Neagu, accidentată grav cu Ungaria şi indisponibilă în următoarele şase luni.

Neagu a urmărit meciul de pe bancă, unde s-a bucurat şi a suferit pentru fete. Camerele de luat vederi au surprins-o cu mâinile în cap, la o fază la care Valentina Elisei Ardean a pierdut mingea la mijlocul terenului, România încasând un gol stupid.